Możesz znaleźć mapę autobusem z Warszawy , mapa podwarszawskich autobus i mapę Warszawy nocnym autobusie . Autobusy są jednym z warszawskich systemów transportu publicznego obsługujących miasto Warszawa (Polska) z metra , pociągiem podmiejskim i tramwajem . Sieć autobusowa , autobusy podmiejskie i autobusy nocne składa się z 261 ( 178 linii regularnych , 42 linii podmiejskich, 41 linii nocne) .

Mapa Bus Centralna Warszawa

Plan autobusy warszawa

Sieć autobusowa w Warszawie została uruchomiona w 1920 roku i jest obsługiwana przez ZTM (Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie), za pośrednictwem czterech przewoźników: ITS Michalczewski, PKS Grodzisk Mazowiecki, Mobilis, MZA Warszawa. Jego sieć składa się z 178 linii.

Mapa Warszawa Podmiejska Autobus

Plan podmiejski autobus warszawa

Autobusem podmiejskiej Warszawa sieć została uruchomiona w 1991 roku i jest obsługiwany przez ZTM (Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie). Jego sieć składa się z 42 linii.

Mapa Warszawa Autobus Nocny

Plan autobus nocny warszawa

Sieć autobusowa noc w Warszawie został oddany w 2007 roku i jest obsługiwany przez ZTM (Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie). Jego sieć składa się z 41 linii.